1. část – Úvodní informace

Vítáme Vás na úvodní stránce školení pro nové tazatele!

Najděte si nějaké klidné místo a pusťte si první video. Trvá 10 minut, ale je potřeba ho projít celé od začátku až do konce, prosíme nepřeskakujte žádnou část, je to důležité. Ve videu se samozřejmě můžete vracet zpět. Video si můžete zvětšit na celou obrazovku pomocí ikonky v jeho dolním pravém rohu.

 

 

 

 

 

2. část – Průběh směny

Výborně, první část videoškolení již máte za sebou! Dejte si malou přestávku, třeba i čaj nebo kávu a pojďme na druhou část…

Pusťte si druhé krátké video, které Vás seznámí s průběhem pracovní směny. Video trvá jen 9 minut, projděte ho prosím od začátku do konce. Ve videu se samozřejmě můžete vracet zpět. Video si můžete zvětšit na celou obrazovku pomocí ikonky v jeho dolním pravém rohu.

 

 

 

3. část – Principy správného dotazování

Toto poslední video trvá 16 minut, projděte ho prosím opět celé, od začátku do konce. Ve videu se samozřejmě můžete vracet zpět. Video si můžete zvětšit na celou obrazovku pomocí ikonky v jeho dolním pravém rohu.

 

 

 

 

4. část – Přihláška na cvičný hovor

Prošli jste celé školení a už zbývá jen jediné – vyberte si ve formuláři níže vhodný termín pro absolvování cvičného telefonického hovoru. My Vám zavoláme ve Vámi vybraný den a hodinu z tel. čísla 725 874 091 a zkusíte si roli tazatele.

 

Použijeme tento testovací dotazník (klikněte na text a dotazník se Vám otevře v novém okně)

 

Nemusíte se ničeho bát, potřebujeme jen vědět, zda máte dobré vyjadřovací schopnosti a prošli jste si pozorně všechna školící videa.

 

Pokud nevidíte konkrétní termíny, jsou již obsazené. Neposílejte prosím přihlášku bez výběru termínu.

Čtvrtek 7. července 10:00
Čtvrtek 7. července 10:20
Čtvrtek 7. července 10:40
Čtvrtek 7. července 11:00
Čtvrtek 7. července 11:20
Čtvrtek 7. července 14:00
Čtvrtek 7. července 14:20
Pátek 8. července 09:00